Polityka prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Langero Dorota Matysek, os. Bór 1A/19, 34-400 Nowy Targ, email: contact@langero.com .

Twoje dane osobowe podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania odpowiedzi.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane, o ile nie zdecydujesz się korzystać z naszych usług. Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu. 

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.

Newsletter  

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Langero Dorota Matysek, oś. Bór 1A/19, 34-400 Nowy Targ, contact@langero.com

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysyłki newslettera i odbywa się na podstawie Twojej zgody. Masz prawo do odwołania zgody, jeśli uznasz, że nie chcesz już dłużej otrzymywać od nas wiadomości z informacjami na temat aktualnych wpisów blogowych, ofert i szkoleń. 

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do czasu odwołania zgody/wypisania się z newslettera. Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania i dystrybucji newslettera. Dane będą przekazywane do państw trzecich – USA.

Google Inc. z siedzibą w USA (oraz Irlandii pod nazwą Google LLC) znajduje się na liście podmiotów, które przystąpiły [do Tarczy Prywatności UE-USA (www.privacyshield.gov/participant_search). Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.