O nas

edukacja języka angielskiego za pomocą kart
Tworzymy materiały oparte na doświadczeniu lingwistów powołanych, aby uczyć!
Dorota Matysek

Dorota Matysek

Nieustannie się kształci, lubi nieszablonowe rozwiązania i niestandardowe połączenia języka angielskiego z matematyką, dźwiękiem, czy też ruchem, pracowała w kilku szkołach, była także opiekunem na wielu obozach dla dzieci i młodzieży. Uczy matematyki po angielsku. Pragmatyk interesujący się neurodydaktyką. Stworzyła innowacyjne narzędzie do nauki języków obcych – karty Speaking Helper. Otarła się o krawiectwo i projektowanie odzieży. W wolnej chwili uwielbia śpiewać, grać na skrzypcach i pianinie. Podróżuje. Pasjonuje się muzyką filmową oraz instrumentalną. Prowadzi szkolenia dla językowców. Ma doświadczenie w uczeniu dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
Magdalena Stychno-Gąsior

Magdalena Stychno-Gąsior

Nauczyciel z wykształcenia, ale i z uzależnienia. W swej pracy stawia tak na realizację założeń podstawy programowej, jak i na budowanie dobrych relacji. Lubi kreatywne przedsięwzięcia i niebanalne pomysły na lekcje. Sama zakochana w języku polskim stara się rozkochać w nim młodzież. O młodzieży właśnie, jej rozwoju i współczesnych problemach, a także o różnych modelach uczenia i wychowania pisze na blogu. Wykreowała też postać niezwykłego ufoludka, którego perypetie przedstawiła w książeczce pt. „(Nie)ziemskie przygody Ciekawskiego”. Magda chętnie się szkoli. Samorozwój to jeden z jej życiowych celów, natomiast mottem stały się słowa M. Angelou: „Jeśli czegoś nie lubisz, zmień to. Jeśli nie możesz tego zmienić, zmień swoje myślenie na ten temat”. Prywatnie mama dwóch cudownych chłopców i żona swojego wspaniałego męża. Jeśli akurat nie pełni którejś z tych ról, z pewnością jest na siłowni. Uwielbia czytać, słuchać muzyki i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

O produktach

Nasze produkty

są skierowane przede wszystkim do nauczycieli, którzy stawiają na nowoczesność.

Praktyczność

Współczesna szkoła kładzie nacisk na użyteczność. Daje możliwość rozwijania umiejętności i pogłębiania zainteresowań.

Efektywność

Nowoczesne techniki nauczania łączą w sobie motywowanie ucznia oraz jego aktywizowanie. Dzięki temu są naprawdę efektywne.

Inspiracja

Edukacja przyszłości stawia na wdrożenie najnowocześniejszych technologii w proces nauczania tak, aby pełniej angażować, inspirować i motywować uczniów do osiągania sukcesów w nauce.

Innowacyjność

Nowoczesna edukacja idzie w parze z innowacyjnością. Współcześni uczniowie żyją w świecie zmian i nowości, warto więc dopasować do ich rzeczywistości także metody nauczania.

Uniwersalne karty

Nasza baza pomocy dydaktycznych zapewnia płynną dystrybucję. Zaprojektowane przez nas karty są uniwersalne, gdyż mają wiele zastosowań. Dzięki temu wykorzystasz je w każdym momencie zajęć.

qode-np-item
1
„Warm-up”
qode-np-item
2
Forma prezentacji materiału
qode-np-item
3
Powtórka
qode-np-item
4
Przerwa na zabawę
qode-np-item
5
Wypełniacz
qode-eliptic-slider

Lekcje

Jeśli więc chcesz przygotować zarazem efektowną, jak i efektywną lekcję – dobrze trafiłeś! Cechujemy się bowiem praktycznym podejściem do nauki opierającym się na wizualizacji i zabawie.

wysiłek w edukację

Znakomita lekcja!

Dzięki nam możesz więc stworzyć niezapomnianą lekcję bez większego wysiłku!

Langero to również materiały dla samouków!

Dla tych, którzy chcą się rozwijać i brać sprawy w swoje ręce. Nasze pomoce aktywizują szczególnie WZROK, czyli narząd, który jest najchętniej wykorzystywany w nauce aż przez 70% społeczeństwa. Uczenie się z nami to zatem sama przyjemność!

edukacja samouków

Otwórz się na nas, a język otworzy się dla Ciebie

Twórcy Langero